Sezónní výprodej zahradního nábytku

Blíží se konec sezóny a s ním přichází dlouho očekávaný výprodej zahradního nábytku. Díky naší nabídce máte šanci ušetřit spoustu peněz a zároveň nakoupit velmi kvalitní zahradní nábytek.

Eshop Garden Pardubice nabízí tento zahradní nábytek:

 • Dřevěný zahradní nábytek

  Nabízíme zahradní nábytek ze dřeva bangkirai yellow balau, který je vzhledově i pokud jde o vlastnosti podobný jako teakový zahradní nábytek, jen je výrazně levnější. V sekci dřevěný zahradní nábytek nakoupíte nejen sestavy zahradního nábytku, ale i samostatné stoly a stolky, židle a křesla, zahradní lehátka, ale i doplňky jako jsou polstry či oleje pro péči o dřevěný zahradní nábytek.

 • Zahradní nábytek z umělého ratanu

  Ratanový zahradní nábytek je hitem několika posledních sezón. Umělý ratan je velmi populární díky svému luxusnímu vzhledu a nízké náročnosti na údržbu. Navíc je zahradní nábytek z umělého ratanu výrazně lehčí než dřevěný zahradní nábytek. Garden Pardubice nabízí sestavy ratanového zahradního nábytku, ratanová zahradní lehátka, houpačky, židle a křesla, lavice i podnožníky.

 • Kovový (hliníkový) zahradní nábytek

  Také kovový zahradní nábytek je velmi oblíbený pro svou nenáročnost na údržbu, lehkost a moderní vzhled. V našem eshopu nakoupíte kvalitní sestavy kovového zahradního nábytku, židle a křesla, lehátka a stoly a stolky. Můžete si tak poskládat sestavu zahradního nábytku podle svých představ.

 • Zahradní nábytek z umělého bambusu

  Pro náročné zákazníky máme v nabídce také zahradní nábytek z umělého bambusu. Tento zahradní nábytek má obdobné vlastnosti jako nábytek z umělého ratanu a vypadá stejně či více luxusně. U nás můžete nakoupit sestavy bambusového zahradního nábytku a doplnit je o zahradní lehátka.

Proč nakoupit zahradní nábytek v eshopu Garden Pardubice?

Náš eshop nabízí velmi široký sortiment zahradního nábytku, ze kterého si vybere každý. A to není vše! Na objednávky nad 5000 Kč je DOPRAVA ZDARMA!

Kontakt

Garden Pardubice
Komenského 374
Pardubice
Zákaznická podpora/objednávky: 777-176-260
WEB: www.gardenpardubice.cz